Nasza firma, Invest-Auto, powstała z inicjatywy jednego człowieka, jej właściciela, Sebastiana Łobodzińskiego. Jesteśmy liderem na rynku pomorskim, jeśli chodzi autoskup. Trójmiasto, a także inne miasta znajdujące się w okolicy, jak Rumia, Malbork, Pruszcz Gdański, Lębork czy Słupsk to rejon naszych działań. Przyjmujemy pojazdy używane, powypadkowe, przeznaczone do kasacji, dokonujemy także profesjonalnej wyceny.

 

Skup samochodów używanych - Gdańsk, Gdynia, Sopot

 

Działamy w branży motoryzacyjnej od wielu lat, dzięki czemu posiadamy duże doświadczenie. Przez ten czas nabyliśmy setki samochodów używanych znajdujących się w różnym stanie, również tych powypadkowych przeznaczonych do kasacji, nie musicie się zatem obwiać, że z jakichś przyczyn nie będziemy chcieli przyjąć Waszego pojazdu! W pracy kierujemy się trzema zasadami: uczciwością, solidnością oraz fachowością. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak by każdy klient wychodził od nas zadowolony z poczuciem, że spełniliśmy wszystkie jego potrzeby. Jeśli mieszkacie w województwie pomorskim, nasz skup aut oddaje się do Twojej dyspozycji!

 

Wycena aut powypadkowych - Rumia i inne miasta Pomorza

 

Zastanawiacie się Państwo nad sprzedażą swojego samochodu, lecz nie wiecie, ile możecie za niego dostać? Skontaktujcie się z nami, dokonamy bezpłatnych oględzin i wyceny pojazdu, a także podpowiemy, co można poprawić, by uzyskać lepszą kwotę. Wy możecie przyjechać do nas albo my do Was. Pragniemy podkreślić, że usługa nie zobowiązuje w żaden sposób do sprzedaży.