Chcecie Państwo pozbyć się swojego auta, jednak nie macie czasu ani chęci zajmować się szczegółami sprzedaży? Firma Invest-Auto chętnie Wam pomoże! Oferujemy skup samochodów używanych na terenie całego województwa pomorskiego. Jeśli mieszkacie w Trójmieście, Wejherowie, Kartuzach, Kościerzynie, Pruszczu Gdańskim, Władysławowie, Jastarni, Jastrzębiej Górze lub innych okolicznych miastach, skontaktujcie się z nami!

Skup samochodów używanych - Gdynia i okolice

Zdajemy sobie sprawę, że sprzedaż auta na własną rękę może być dość czasochłonna, a nierzadko i wielce uciążliwa. Ciągłe telefony, oglądanie pojazdu, pytania o stan techniczny, przebieg, wypadki, do tego negocjacje cen – tak wygląda rzeczywistość osób, które zdecydowały się wstawić ogłoszenia w Internecie. Nie zawsze jednak sprzedaż używanego samochodu musi tak przebiegać. Wystarczy oddać auto do skupu, a cała transakcja przebiegnie bezproblemowo dla właściciela. I nie ma tu znaczenia stan techniczny, wiek, marka, w Invest-Auto przyjmujemy każdy pojazd. Oddając go w nasze ręce unikasz poszukiwania nabywców i czasochłonnego jeżdżenia po giełdach, nie musisz martwić się opłatami za pozostawienie go w komisie czy załatwianiem wszelkich formalności związanych ze sprzedażą. Oszczędzasz w ten sposób czas, pieniądze i... nerwy. Naszą ofertę kierujemy do Klientów z Gdańska, Sopotu, Gdyni, Władysławowa, Helu, Pucka, Jastrzębiej Góry i wielu innych miast.

Autoskup - Trójmiasto

W Invest-Auto przyjmujemy pojazdy osobowe, dostawcze i specjalne niezależnie od ich marki, rocznika oraz stanu technicznego. Mogą to być auta używane sprawne, powypadkowe, poleasingowe, a nawet te przeznaczone do złomowania, nie na chodzie lub nie dopuszczone do poruszania się po drogach – posiadamy lawetę, którą możemy odebrać uszkodzoną maszynę. Nasz skup samochodów z Gdyni do każdego Klienta podchodzi indywidualnie. Gwarantujemy korzystne warunki finansowe, należności wypłacamy gotówką lub przelewem. Działamy na terenie całego Pomorza - od Słupska aż po Kwidzyn, w szczególności zaś na terenie Trójmiasta (Gdańska, Sopotu, Gdyni) i okolic - Rumia, Reda, Wejherowo, Bolszewo. Możecie do nas zadzwonić 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zaufała nam już spora grupa Klientów, którzy chcieli sprzedać swój używany samochód - dołączcie do ich grona i Wy!