Interesuje Państwa skup samochodów używanych, wycena aut powypadkowych albo kasacja pojazdów? Firma Invest-Auto poleca swoje usługi. Z pewnością wyróżniamy się na rynku pomorskim dzięki rozbudowanej ofercie. Ale to nie jedyne nasze mocne strony.

 

Profesjonalny autoskup - województwo pomorskie

 

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę właśnie z nami? Gdyż gwarantujemy profesjonalną obsługę. Zatrudniamy wyłącznie fachowców posiadających wiedzę pozwalającą na dokładną i korzystną dla obu stron wycenę auta. Dysponujemy bogatym doświadczeniem, gdyż działamy na rynku od wielu lat, zyskaliśmy też zaufanie grona zadowolonych ze współpracy klientów. Skupujemy wszystkie pojazdy, bez względu na ich stan: nowe, używane, poleasingowe, powypadkowe, przeznaczone do kasacji, osobowe, dostawcze, specjalne. Posiadamy lawetę, dzięki której możemy przetransportować nawet najbardziej zdezelowany i nie nadający się do jazdy po drogach samochód. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu 24h. Działamy na terenie całego województwa pomorskiego, w szczególności takich miast, jak Gdynia, Gdańsk, Sopot, Rumia, Tczew, Malbork, Słupsk i innych.

 

Korzystne warunki współpracy

 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dokonujemy wyceny w oparciu o stan techniczny pojazdu, proponując bardzo korzystne stawki. Należność możemy wypłacić gotówką lub też dokonać przelewu na wskazane przez Państwa konto. Jesteśmy elastyczni i solidni. Możecie przyjechać do naszego skupu w Gdyni i tu zostawić swój samochód używany czy powypadkowy przeznaczony do dalszej sprzedaży lub kasacji, albo też my przyjedziemy po niego do Was pod wskazany uprzednio adres.