W sytuacji, gdy dany pojazd jest rozbity lub stary i uszkodzony do tego stopnia, że nie opłaca się go naprawiać, warto skorzystać z naszej oferty. W wielu sytuacjach kasacja stanowi naprawdę opłacalne rozwiązanie. Wymaga jednak dopełnienia pełnych formalności, w których wspieramy naszych klientów.

Kiedy auto kasacja stanowi najlepsze rozwiązanie?

Jazda starym i wyeksploatowanym samochodem może być niebezpieczna. W sytuacji, gdy nie jesteśmy pewni, czy samochód będzie w stanie szczęśliwie zakończyć kolejną podróż, warto rozważyć złomowanie aut. Gdy pojazd jest w złym stanie technicznym, złomowanie to lepsza alternatywa od jego sprzedaży, która może okazać się bardzo trudna. Pamiętajmy także, że jeśli sprzedalibyśmy samochód w złym stanie technicznym, a jego nabywca, nie będący świadom jego faktycznego stanu technicznego, wyrządziłby sobie krzywdę, może się to wiązać dla nas z przykrymi konsekwencjami.

Zostawianie sobie starego samochodu również nie stanowi najlepszego rozwiązania. W przypadku starych maszyn, ubezpieczenie OC wiąże się z wysokimi kosztami. Właśnie dlatego kasacja pojazdu i zakup nowego będzie dużo bardziej opłacalną opcją. Złomowanie aut to również odpowiednie rozwiązanie w przypadku, gdy samochód doznał szkody całkowitej po wypadku.

W tym celu warto skorzystać z oferty naszej firmy, która świadczy swoje usługi na terenie całego województwa pomorskiego.