Wstępna wycena jak i również oględziny samochodu są całkowicie bezpłatną usługą i nie zobowiązują do sprzedaży auta. Cena danego egzemplarza zależy od kilku czynników, takich jak jego stan techniczny, model oraz rocznik. Właśnie dlatego każdorazowo jest ustalana indywidualnie. Nasi pracownicy dojeżdżają do klientów i na miejscu dokonują bezpłatnej wyceny.

W odróżnieniu od wielu innych skupów świadczymy usługi, w skład których wchodzi złomowanie aut. Dzięki temu przyjmujemy pojazdy w każdym stanie. Oferowana przez nas kasacja pojazdów każdorazowo przebiega sprawnie i bezproblemowo. Dbamy również o dopełnienie wszystkich kwestii formalnych.

Zachęcamy Państwa również do wysłania do nas zapytania wraz z swoim numerem telefonu, na pewno szybko oddzwonimy. Zajmujemy się skupowaniem samochodów za gotówkę. Swoje usługi świadczymy dla całego województwa pomorskiego, w tym miast, takich jak Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto, Rumia, Reda czy Wejherowo. Chcesz pozbyć się swojego samochodu? Nasz skup pojazdów z pewnością sprosta Twoim potrzebom.